Binance wystrzeliwuje reklamy Bitcoinów w Londynie przed startem Wielkiej Brytanii

Binance uruchomił reklamy z Bitcoinem na przystankach autobusowych w całej Wielkiej Brytanii.
Reklamy te są prekursorem pełnego uruchomienia Binance.UK.
Londyn jest hotbed dla kryptoreklamy, z wielu innych kampanii uruchomionych niedawno.

Udzielanie pożyczek przez Binance’a
Kryptocurrency Exchange Giant Binance uruchomił nową kampanię reklamową o tematyce Bitcoin skierowaną do osób dojeżdżających do pracy w Londynie.

28 sierpnia brytyjskie ramię Binance’a ogłosiło, że nowe reklamy zostaną umieszczone na siedemnastu przystankach autobusowych w całym mieście.

Wizerunek reklamy przedstawia ewolucję pieniądza z mniejszych monet fiatowych, a następnie większy Bitcoin pod hasłami: „Pieniądze ewoluują“ i „Czas się dostosować“.

W czerwcu Binance ogłosił swoją ekspansję na Wielką Brytanię i ma zamiar zaoferować do sześćdziesięciu pięciu cyfrowych aktywów do obrotu. Starając się zwrócić uwagę na jego nadchodzącą premierę, ogłoszeniu towarzyszyła darmowa oferta, która zachęcała do umieszczania selfies obok reklam w zamian za swag.

Kampania spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem, a Binance wezwał do rozpowszechnienia swojego przesłania w innych częściach świata.

Inne były mniej charytatywne:

Binance jest daleki od pierwszego oferenta, jeśli chodzi o ten rodzaj reklamy w Wielkiej Brytanii.

Kontrowersyjna drużyna żetonów HEX wcześniej otynkowała reklamy na wszystkich londyńskich autobusach, gazetach, a nawet tablicach bocznych na meczach Premier League.

Był też Zeux, chiński startup z kryptokurrency, który na początku tego roku wystawił miliony osób dojeżdżających do pracy na tubach na reklamy z obietnicami 5% zwrotu.

Przed premierą Binance ogłosił również, że przystępuje do brytyjskiego samoregulującego się stowarzyszenia handlu kryptokurrency, CryptoUK. Jako członek wykonawczy stowarzyszenia, Binance zajmie miejsce wśród takich organizacji jak eToro i Coinbase.

Stowarzyszenie skupia się obecnie na udzielaniu odpowiedzi na konsultacje dotyczące „promocji aktywów kryptograficznych“ i udziale w kolejnych konsultacjach dotyczących stabilnych monet.